Related Categories
Related Ads

Dominius, As

Dominius.no selskap med 3 års erfaring i den arkitektoniske glassforedlingsindustrien. Det mest avanserte og toppmoderne utstyret brukes til glassbehandling. Selskapet investerer hele tiden i gjennomføringen av de nyeste teknologiene, forbedring av forretningsprosesser. Tilbyr et bredt spekter av glassprodukter og tjenester til markedet.
Vårt firma tilbyr ulike tjenester knyttet til design, produksjon, installasjon og kvelning av dusjdører og dusjdør av glasskonstruksjoner, speil og glassprodukter. Vi kan tilby kundene en rekke glass og speilprodukter. Glass er et kreativt verktøy for oss, som starter med delingen av mellomrom, ved hjelp av glass eller modulære skillevegger, til et speil for et bad, glasshyller eller suvenirer.
Mes turime ilgametę patirtį su įvairiais klientais: dirbame su prekybos tinklais, montuojame prekybos centrus ir komercines patalpas. Mūsų gaminiuose iš stiklo ir veidrodžių įrengtas ne vienas asmuo ar miesto kiemas. Mes taip pat siūlome stiklo pusgaminius baldams, montavimui ir projektų valdymui.
VIZIJA - Tapkite novatoriška stiklo apdirbimo įmone, tenkinančia daugumos klientų poreikius ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Mes norime būti pažangiausia įmonė, siūlanti novatoriškus sprendimus statybų rinkoje ir pramonėje.
MISIJA - siekdami išgirsti savo klientą, tobuliname save. Kūrybingai dirbame ir gaminame aukštos kokybės stiklo gaminius ir siūlome optimalų stiklo montavimo sprendimą visiems klientams tiek Lietuvoje, tiek Europoje.
VERTĖS - kūrybiškumas, atsakingumas, smalsumas
Kūrybiškumas - mes stengiamės sukurti unikalius, modernius produktus. Tam turime panaudoti visas savo kūrybines galias. Užduočių įgyvendinimas, bendravimas su klientais, naujų idėjų generavimas - viskas paremta kūryba, kuri mus daro išskirtinius.
Atsakomybė - dirbdami su stiklu laikomės visų saugos reikalavimų. Turime užtikrinti tiek savo klientų, tiek darbuotojų saugumą. Pažadai, įsipareigojimai klientams yra pagrįsti atsakingu mūsų darbuotojų elgesiu.
Skaidrumas - nebijome iššūkių - atvirkščiai, stengiamės juos kurti vienas kitam, nes dėl geriausio mes nebijome daryti klaidų, o kiekviena problema yra nauja galimybė mums kurti idėjas ir dalintis patirtimi.  https://dominius.no/dusjdor/ 

Opprettet på: 07:03 AM - June 5, 2020 Opprettet av: Emil55
Rediger Beskrivelse | Behandle bilder | Administrere kategorier
Reply to ad
Popular Ads